Vitaminler & Nutriplus

Izgara Görünümü:
Önizle

Farmasi Nutriplus B12 Vitamin 25 Ml

(0)
₺79,99

Farmasi Nutriplus B12 Vitamin 1 porsiyon = 4 puf =0,624ml.Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak, günlük 1 porsiyon için dil altına 4 sprey uygulanması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması du..

Önizle

Farmasi Nutriplus D3 Vitamini 60 Kapsül

(0)
₺129,99

Farmasi Nutriplus D3 Vitamini Takviye edici gıda olarak günde 1 kapsül kullanılması önerilir.Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.Licaps - Oksidasyonu önleyen özel teknolojiİçindekiler: Soya Fasulyesi Yağı (Rafine),Balık Jelatini Kapsülü, Su, Kolekalsiferol (Vitamin D3)..

Önizle

Farmasi Nutriplus Hindiba Kahve 100 Gram

(0)
₺29,99

Farmasi Nutriplus Hindiba KahveHazırlanışı: Fincanınıza 1-2 çay kaşığı koyunuz. Kaynatılmış, bekletilmiş sıcak suyu fincanınıza ilave ediniz. İsteğe göre şeker,süt veya kahve beyazlatıcısı ilave edebilirsiniz.İçindekiler: Çözünebilir Hindiba (%60), çözünebilir kahve (%40)...

Önizle

Farmasi Nutriplus Karamürver Ekstresi 10 Saşe

(0)
₺49,99

Farmasi Nutriplus Karamürver Ekstresi 10 Saşe 1 dakikada kullanıma hazır Kara Mürver Efervesan Saşe…Içindekiler: Sitrik Asidin Susuz Formu (Sitrik Asit Anhidrat), Sodyum Bikarbonat, Kara MürverEkstresi, Portakal Aroması, Silisyum Dioksit, Sukraloz..

Önizle

Farmasi Nutriplus Kollojen 30 Kapsül

(0)
₺119,99

Farmasi Nutriplus Kollojen İçindekiler: Kollajen Peptit, Mikrokristalin Selüloz (Hacim Arttırıcı), L-Askorbik Asit (Vitamin C), Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları (Stabilizör), Silikon Dioksit (Stabilizör)..

Önizle

Farmasi Nutriplus Multivitamin Çocuk 150 Ml

(0)
₺109,99

Farmasi Nutriplus Multivitamin Çocuk, Çocuğunuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli portakal aromalı multivitamin takviye edici gıdadır.Kullanım: 4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 10 ml (1 porsiyon=2 ölçek) kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyenini..

Önizle

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren 30 Kapsül

(0)
₺139,99

Farmasi Nutriplus Probiyotik Mikroorganizma İçeren 30 Kapsül Kullanım: Takviye edici gıda olarak günde 1 kere 1 kapsül kullanılması önerilir. 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.İçindekiler: Probiyotik Mikroorganizma İçeren Karışım (%4..

Önizle

Farmasi Nutriplus Vitamin C 10 Saşe

(0)
₺39,99

Farmasi Nutriplus Vitamin C 10 Saşe 1 dakikada kullanıma hazır Portakal Tadında Efervesan Saşe...Içindekiler: Sitrik Asidin Susuz Formu (Sitrik Asit Anhidrat),Sodyum Bikarbonat,L-AskorbikAsit,Çinko Mono L-Metionin Sülfat,Portakal Aroması ,Silisyum Dioksit, Sukraloz..

Önizle

Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi 30 Kapsül

(0)
₺165,19

Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi İçindekiler: Kurkumin (Turmeric (Zerdeçal) Ekstresi).-Şeker, tuz, nişasta içermez.-Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.-Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gı..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)