Makyaj

Izgara Görünümü:
Önizle

Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı BB Krem Açıktan Ortaya 50 Ml

(0)
₺64,99

Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı BB Krem Açıktan Ortaya Sıradan BB kremlerle cilt kusurlarını kapatmakta zorlananlar, mükemmel kapatma, mat doku özelliği ve hafif kullanımı bir arada isteyenler, basit bir adımda hızlı bir makyajla mükemmel görünmek artık mümkün! Önemli Not: Çay ağacı yağı; kendine has ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Ürününüzü k..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı BB Krem Ortadan Koyuya 50 Ml

(0)
₺64,99

Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı BB Krem Ortadan Koyuya Sıradan BB kremlerle cilt kusurlarını kapatmakta zorlananlar, mükemmel kapatma, mat doku özelliği ve hafif kullanımı bir arada isteyenler, basit bir adımda hızlı bir makyajla mükemmel görünmek artık mümkün! Önemli Not: Çay ağacı yağı; kendine has ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Ürününüzü k..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Green Vegan Maskara 12 Ml

(0)
₺49,99

Dr. Cevdet Tuna Green Vegan Maskara NEDEN Vegan Maskara?• Uzun süre kalıcı, yeni nesil Vegan Maskara...• Hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış kirpik görünümü• Akma ve topaklanma yapmaz• Büyük konik fırçası sayesinde her bir kirpiğinizi kavrayarak, mükemmel bir uygulama yapmanıza yardımcı olur...

Önizle

Farmasi 3D Effect Maskara 10 Ml

(0)
₺34,99

Farmasi 3D Effect Maskara Gerçek olamayacak kadar belirgin! Tek fırça darbesiyle bakışlarına etkili bir derinlik kazandırır. 3 boyutlu kirpik görünümü veren kıl fırçası sayesinde kökten uca dolgun kirpik görüntüsü yaratır...

Önizle

Farmasi Aydınlatıcı Yüz Paleti 15 Gram

(0)
₺66,99

Farmasi Aydınlatıcı Yüz Paleti İhtiyacın Olan Her Şey Bu Palette!Kolayca dağılan, soğuk alt tonlu kontür rengi, doğal tonlarda bir aydınlatıcı ve tatlı şeftali-pembe tonlarında mat bir allıktan oluşan bu kompakt yüz paleti makyajının yıldızı olacak!..

Önizle

Farmasi BB Krem Açık 01 50 Ml

(0)
₺42,99

Farmasi BB Krem Açık 01 Doğal ve taze görünen bir cilt için Farmasi BB Krem seninle! Ultra hafif formülü ile gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve yarı mat bir bitiş sağlar. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. Cilt üzerinde maske hissi yaratmadan or..

Önizle

Farmasi BB Krem Açıktan Ortaya 02 50 Ml

(0)
₺42,99

Farmasi BB Krem Açıktan Ortaya 02 Doğal ve taze görünen bir cilt için Farmasi BB Krem seninle! Ultra hafif formülü ile gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve yarı mat bir bitiş sağlar. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. Cilt üzerinde maske hiss..

Önizle

Farmasi BB Krem Orta 03 50 Ml

(0)
₺42,99

Farmasi BB Krem Orta 03 Doğal ve taze görünen bir cilt için Farmasi BB Krem seninle! Ultra hafif formülü ile gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve yarı mat bir bitiş sağlar. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. Cilt üzerinde maske hissi yaratmad..

Önizle

Farmasi BB Krem Ortadan Koyuya 04 50 ML

(0)
₺42,99

Farmasi BB Krem Ortadan Koyuya 04 Doğal ve taze görünen bir cilt için Farmasi BB Krem seninle! Ultra hafif formülü ile gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve yarı mat bir bitiş sağlar. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. Cilt üzerinde maske hiss..

Önizle

Farmasi CC Krem Açık 01 50 Ml

(0)
₺56,99

Farmasi CC Krem Açık 01 Eşit bir cilt tonu için Farmasi CC Krem i mutlaka denemelisin! Hafif formülü cilt kusurlarını kapatmaya ve eşit olmayan cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Multimineral ile zenginleştirilmiş formül, orta ila yüksek kapatıcılık sağlarken cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Daha parlak, ipeksi ve kusu..

Önizle

Farmasi CC Krem Açıktan Ortaya 02 50 Ml

(0)
₺56,99

Farmasi CC Krem Açıktan Ortaya 02 Eşit bir cilt tonu için Farmasi CC Krem i mutlaka denemelisin! Hafif formülü cilt kusurlarını kapatmaya ve eşit olmayan cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Multimineral ile zenginleştirilmiş formül, orta ila yüksek kapatıcılık sağlarken cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Daha parlak, ipek..

Önizle

Farmasi CC Krem Orta 03 50 Ml

(0)
₺56,99

Farmasi CC Krem Orta 03 Eşit bir cilt tonu için Farmasi CC Krem i mutlaka denemelisin! Hafif formülü cilt kusurlarını kapatmaya ve eşit olmayan cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Multimineral ile zenginleştirilmiş formül, orta ila yüksek kapatıcılık sağlarken cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Daha parlak, ipeksi ve kusu..

Önizle

Farmasi CC Krem Ortadan Koyuya 04 50 Ml

(0)
₺56,99

Farmasi CC Krem Ortadan Koyuya 04 Eşit bir cilt tonu için Farmasi CC Krem i mutlaka denemelisin! Hafif formülü cilt kusurlarını kapatmaya ve eşit olmayan cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. Multimineral ile zenginleştirilmiş formül, orta ila yüksek kapatıcılık sağlarken cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Daha parlak, ipeksi ve..

Önizle

Farmasi Çift fazlı Makyaj Temizleyici 225 Ml

(0)
₺34,99

Farmasi Çift fazlı Makyaj Temizleyici En zor makyajları bile çıkaran en büyük yardımcın! Farmasi Make Up Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi, suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı zorlu makyajı hassas göz ve dudak çevresine zarar vermeden nazikçe temizler. Yağlı his ve görünüm bırakmaz. Çift dokulu formülü zahmetsiz bir temizlik sağlarken, cildi..

Önizle

Farmasi Double Lash Extend Maskara 12 Ml

(0)
₺39,99

Farmasi Double Lash Extend Maskara 2 Adımda Takma Kirpik Etkisi! Özel fırçası sayesinde kirpikleri kökten uca kaldırırken, anında uzatır ve hacim verir. 1. adım kirpiklerinize hacim verirken,  2. adım kirpiklerinizi tek tek tarayarak, uzatma sağlar...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 41 (3 Sayfa)