Dr. Cevdet Tuna

Izgara Görünümü:
Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Gece Maskesi 50 Ml

(0)
₺129,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Gece Maskesi GECE GÜZELLİK MASKESİ! -Siz uyurken cildinizin güzelliği için durmadan çalışan bu yoğun etkili gece bakım maskesi, içeriğinde bulunan, Japon mucizesi Laminaria Digitata ile ciltteki kolajen sentezini arttırırken, Kırmızı Alg özleri sayesinde cildin neme doymasına yardımcı olur.Formülünde yer alan Mult..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Göz Kremi 15 Ml

(0)
₺94,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Göz Kremi, Mikroalg Teknolojisi ile güçlendirilmiş formülü sayesinde düzenli kullanımda göz çevrenizin daha genç görünmesine yardımcı olur. Göz çevreniz daha canlı ve sıkı hissedilirken, gözaltı torbalarının, ince çizgilerin ve koyu halkaların görünümü azaltmaya destek olur.       &nb..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Krem 30 Adet

(0)
₺159,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Krem jel krem yapısı ile ciltte eriyerek, alın çizgileri, kaş bölgesi çizgileri, göz altı torbaları, kaz ayakları gibi hedef bölgelere odaklanır. Gücünü içeriğindeki Plankton özlerinden alan bu etkili krem Kolojen 1 sentezini arttırarak, cildin kısa sürede daha genç görünmesine destek olur.Tüm cilt tipleri için uy..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem 30 Ml

(0)
₺129,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem formülünde yer alan uzun süre nem hapseden Kırmızı Alg özleri ile ilk uygulamadan itibaren cilde nem kazandırır.İçerdiği Laminaria Digitata özü sayesinde ciltteki kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.            ..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Peelingli Temizleyici 80 Ml

(0)
₺77,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Peelingli Temizleyici formülünde yer alan ince peeling tanecikleri sayesinde cildinizi aşındırmadan, ölü hücrelerden arındırır ve gözenekleri nazikçe temizler.İçeriğindeki yüksek su tutma kapasitesine sahip Kırmızı alg özleri ile cildin nemli kalmasına destek olurken, Kambu bitkisinin özü, Laminaria Digitata ilede yaşl..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum 30 Ml

(0)
₺129,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum Japon mucizesi Laminaria Digitata özü ile zenginleştirilmiş yoğun etkili formülü sayesinde Kolajen I sentezini destekleyerek cilde sıkı bir görünüm kazandırır.Kırmızı Alg özleri ile de cilde yoğun nem verirken, cilt dokusunu korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.        &..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Temizleme Jeli 100 Ml

(0)
₺64,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Temizleme Jeli ile NAZİK CİLT TEMİZLİĞİ!-Günlük olarak kullanabileceğiniz bir cilt temizlik ürünüdür.-Ciltteki yağı, kiri ve ölü hücreleri temizlerken içeriğindeki Laminaria Digitata özü ile cildi besleyerek yaşlanma karşıtı bakımı destekler.-Özel formülü sayesinde cildi kurutmadan ipeksi ve arınmış bir cilt görün..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Tonik 100 Ml

(0)
₺89,99

Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Tonik 100 MlGENÇLİK VE GÜZELLİK İKSİRİ                                               ..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 225 Ml

(0)
₺45,99

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Derinlemesine temizleme işleminden sonra geride kalan inatçı kalıntıları arındırır. Marine Water Kompleksi; içeriğindeki mikro elementler ile genişleyen ve temizlenmiş gözenekleri mineraller bakımdan zenginleştirir, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Çevresel etkilerden cildi..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum 30Ml

(0)
₺76,99

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum Gözenekleri yumuşatarak açar, etkin ve derinlemesine temizlik sağlar. Hafif formülü ile cildin iç kısımlarına kolayca nüfuz eder. Aktif Kömür, daha derin gözeneklerde sıkışan kir kalıntılarını, yağları ve biriken ölü hücreleri yüzeye çeker. Soyulabilen maske etkisini ikiye katlayarak cilt yüzeyin..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske 20 Ml

(0)
₺15,99

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Cildi derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur. Nasıl kullanılır: Haftada 1-2 kez, Üçüncü Adım olarak uygulayın. Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi ha..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske 80 Ml

(0)
₺44,99

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Cildi derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur. Nasıl kullanılır: Haftada 1-2 kez, Üçüncü Adım olarak uygulayın. Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi ha..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli 150 Ml

(0)
₺39,99

Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli Gün boyu ciltte biriken kir, yağ ve toksinleri derinlemesine arındırır. Aktif Karbon ile güçlendirilmiş formül, lüks köpüklere dönüşerek cildinize tazelik katar. Kullanım: Günde iki kez, sabah ve akşam İlk Adım olarak uygulayın. Az miktarda jel elinize alın, ılık su ile köpürtün, parmak uçlarıyla ha..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aloe Jel 110 Ml

(0)
₺54,99

Dr. Cevdet Tuna Aloe Jel Cildinizin her ihtiyacını karşılayamaya yardımcı bir jeldir. Uluslar arası Aloe Bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve Ecocert onaylı %93 oranında Aloe Vera Suyu içerir. Hassas ve kuru bölgelere anında nem verir. Üzüm Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş jel formunda olan ve kolay emilen bu formül vücut yüzeyini rahatl..

Önizle

Dr. Cevdet Tuna Aloe Krem 50 Ml

(0)
₺32,99

Dr. Cevdet Tuna Aloe Krem Cildi sürekli nemli tutan bir yüz bakım kremidir. Uluslararası Aloe Bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve Ecocert onaylı %53 oranında Aloe Vera Suyu içerir. Hafif formülü sayesinde yapışkan his bırakmaz. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır. Nasıl kullanıl..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 88 (6 Sayfa)