Doğal Taş & Mum

Izgara Görünümü:
Önizle

Ay Ve Güneş Meditasyon Mumları

(0)
₺59,99

Ay ve Güneş Meditasyon Mumları Ölçü :3,7 cm x 8.7 cm İstediğiniz Renk ve Esansta Yapılır. Mumlarımız Soya Waxı’dır. Parafin içermez. Sevgiyle enerji çalışması yapılarak üretilmiştir. Esanslarımız : Yeşilçay, Vanilya, Tarçın, Sandal Wood, Papaya, Okyanus, Nar, Mora Mora, Lavanta, Kakao, Kahve, Hanımeli, Hammam Beyaz Sabun, Egzotik Meyve, Çilek, Ahud..

Önizle

Nunu Çakra Yoga Meditasyon Set A01

(0)
₺789,99

Nunu Çakra Yoga Meditasyon Set A01Nokta 4-5cmKutu 17*8*3.5cmYaklaşık 260 gram..

Önizle

Nunu Çakra Yoga Meditasyon Set C01

(0)
₺789,99

Nunu Çakra Yoga Meditasyon Set C01Nokta 4-5cmKutu 17*8*3.5cmYaklaşık 260 gram..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Amethyst Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Amethyst Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Not: İthal Üründür, Kişiye özel getirtilmektedir. Stok sorunuz...

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Aventurine Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Aventurine Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Aventurin – Yıldız Taşı ÖzellikleriAventurin şans taşıdır…Aventurin taşına aynı zamanda Yıldız Taşı da denmektedir. Kumtaşı da pırıltılı olması sebebi ile Yıldız olarak bilinir ancak ikisi farklı taşlardır.  Aventurin k..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Clear Quartz Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Clear Quartz Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Kristal Kuvars Nedir?Asıl adı Kuvars Kristali olan Kristal Kuvars taşı, dünya üzerinde çok geniş bir alana yayılmıştır. Yer kabuğunun %10’dan fazlasını oluşturan sert ve katı bir mineral grubudur. Altıgen pr..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Obsidyen Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Obsidyen Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Obsidyen Nedir?Obsidyen, diğer adlarıyla “obsidiyen” ya da “volkan camı” olarak bilinen doğal yollarla volkanik kökenli yerlerde oluşan bir doğal taştır. Yanar dağ ve benzeri volkanik alanlardan çıkarılır. Yanar dağ’daki lavın hızl..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Opal Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Opal Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Opal Taşı ÖzellikleriMohs sertlik skalasına göre sertlik derecesi 5,5-6 arasında olan opal çoğunlukla takı ve mücevher olarak kullanılır. Çok sert bir taş olmaması sebebiyle günlük kullanımda özen gösterilmelidir. Opal Taşı ısıya, sıca..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Rose Quartz Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Rose Quartz Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Pembe Kuvars Taşı, Gül kuvars olarakta bilinir. İngilizce ise Rose Quartz yada Pink Quartz olarak anılır. Aşk, Sevgi ve Huzur taşıdır.Pembe Kuvars Nedir?Değerli taşlar arasında aşk taşı, aşk mıknatısı olarak ün ka..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Sodalite Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Sodalite Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Sodalit Nedir?Sodalit, Yay Burcunun sembolüdür ve çivit mavisi renginde değerli bir doğal taştır. Sodalit, alüminyum silikat mineralidir ve magmatik kayaçlarda oluşur. Görünüş ve renk olarak lapise benzeyen bir taş olduğu için ..

Önizle

NuNu'S Light Meditasyon Tiger Eye Doğal Taş Özel Kutulu Set

(0)
₺789,99

İsim NuNu'S Light Meditasyon Tiger Eye Doğal Taş Özel Kutulu SetBoyut Resimde gösterilen Ağırlık Yaklaşık 300g Doğal taşlar içerisinde en çok bilinip kullanılan taşlardan biridir. Kuvars grubundan olan bu taş genelde sarı, kahverengi ve altın sarımsı çizgilere sahiptir. Camsı, yanar döner ve ipeğimsi bir görünümü bulunmaktadır. Genellikle ..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)